24 вересня під головуванням голови районної ради Юрія Ключки відбулась позачергова дев’ята сесія Покровської районної ради.

27.09.2021 в 8:43

У роботі сесії взяли участь 36 депутатів із 54, а також голова Покровської районної державної адміністрації Андрій Бондаренко, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації та інші запрошені.

Після затвердження порядку денного, в якому було 12 питань, депутати приступили до розгляду сесійних питань. Розпочалась позачергова сесія зі звіту окружного прокурора. Далі депутати заслухали прогноз Покровського районного бюджету Донецької області на 2022-2024 роки, внесли зміни до головного кошторису району, та програми соціально-економічного розвитку, затвердили програму забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Покровського району Донецької області на 2021-2025 роки, надали згоду на передачу окремого індивідуально визначеного майна у комунальну власність територіальної громади Білозерської міської ради.

Загалом, розглянуто та прийнято рішень із 12 питань порядку денного сесії. Так як, всі питання були детально розглянуті на засіданнях постійних комісій, то сесія пройшла конструктивно і злагоджено.