16 жовтня о 14:30 біля будівлі Донецької облдержадміністрації відбудеться презентація «Книги пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Донецька область»

15.10.2020 в 14:14

16 жовтня о 14:30 біля будівлі Донецької облдержадміністрації (Краматорськ, О. Тихого 6) відбудеться презентація «Книги пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Донецька область» та проєкту «Місто героїв» за участю родин загиблих захисників України.

Учасники: голова облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко, начальник відділу Міністерства у справах ветеранів у Донецькій області Ганна Адам, начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації Лілія Золкіна, родини загиблих учасників України (рідні, яких увійшли до Книги пам’яті), представники ЗМІ.

Модератор: начальник управління інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Тетяна Тюріна.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході та просимо пройти акредитацію за телефоном 050 15 56 394, контактна особа – Олександр Качура.