15.09.2020 в 17:02

16 вересня о 14:00 у Донецькій ОДА за адресою: м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 6, 3-й поверх, зала засідань, відбудеться брифінг директора департаменту охорони здоров’я Володимира Колесника та начальника Головного управління Пенсійного Фонду України в Донецькій області Наталії Рад.

Окрім цього, для представників ЗМІ, які не матимуть можливості взяти участь у брифінгу, буде забезпечено пряму трансляцію заходу на офіційній сторінці голови Донецької ОДА Павла Кириленка та офіційному вебсайті Донецької облдержадміністрації.
Просимо пройти акредитацію за телефоном 0501556394, контактна особа – Олександр Качура.