16 вересня 2021 року в залі засідань Покровської районної державної адміністрації під головуванням Андрія Бондаренка відбулося засідання комісії з реорганізації Добропільської, Мар’їнської та Ясинуватської районних державних адміністрацій Донецької області.

16.09.2021 в 15:01

В ході засідання було  розглянуто питання про передачу справ Добропільською, Мар’їнською та Ясинуватською райдержадміністраціями до Покровської райдержадміністрації та інші проблемні питання, що виникли під час реорганізації.

Ніна Ємєльянова зазначила, щ0 документи тимчасового зберігання готові для передачі Покровській райдержадміністрації, документація 2К складена, документи підшиті, але є технічні моменти, які потрібно вирішити. Документація по відділу культури та відділу освіти Ясинуватської РДА повністю для передачі Покровській райдержадміністрації ще не готова.

Світлана Рогоза зазначила, що Покровською РДА прийнято архівні документи постійного зберігання Ясинуватської РДА, акти прийому-передачі документів підписані, тільки є невирішені питання по описам.

Андрій Бондаренко встановив строк для врегулювання даного питання до 01 жовтня 2021 року.

Любов Чамор повідомила, що архівний відділ Добропільської РДА пройшов всі перевірки В ФСС та ДПС (здали ліквідний баланс), а по перевірці ПФУ є певні корегування яких проводиться. Описи складені за два періоди з 2016 по 2019 та з 2020 по 2021 роки.

Ірина Шишолік з’ясувала інформацію стосовно загальної кількості за описом документів з кадрових питань6 де знаходяться особові справи відділу освіти Добропільської райдержадміністрації.Олена Широкопояс повідомила, що вона надає допомогу відділу освіти та відділу культури Добропільської райдержадміністрації по роботі з архівом.

Члени комісії з реорганізації структурних підрозділів зі статусом юридичних осіб публічного права фнформацію прийнятидо відома та прискорити роботу з упорядкування справ та подальшої їх передачі архвівних установ.

Стосовно іншого проблемного питання, Ольга Бикова повідомила про стан перевірок Державною податковою службою фінансового управління, управління соціального захисту населення, про структурні підрозділи (освіта, культура) на даний час у графіку не стоять. Також розпочато перевірку структурних підрозділів Фондом соціального страхування, а ПФУ буде здійснена перевірка після перевірки перевірки Державною податковою інспекцією.

Андрій Бондаренко встановив строк для врегулювання вищезазначених питань до 01 жовтня 2021 року.

Мар’їнська РДА повідомила, що із шести юридичних осіб, вже ліквідовано управління соціального захисту населення Мар’їнської РДА; до 24 вересня заплановано ліквідувати фінансове управління (перевірки пройдено, документація готова для передачі); Перевірки в ПФУ та ФСС пройшли всі юридичні особи Мар’їнської РДА, а перевірки ДПС не пройшли тільки Мар’їнська РДА та відділ культури Мар’їнської РДА, адже відбулось задвоєння показників і тому ДПС не підтверджує здачу звітності по Мар’їнській РДА. Висунуто пропозицію підготувати листа до ПФУ від імені А.О. Бондаренка по вищезазначеній проблемі, адже ПФУ не приймає листа від Мар’їнської РДА. Андрій Бондаренко зазначив, що підпише листа до ПФУ, яке підготує Мар’їнська РДА.