16.08.2021 року відбулась онлайн-нарада з питань підготовки навчальних зборів

17.08.2021 в 14:26

В залі засідань під головуванням голови Покровської районної державної адміністрації Бондаренко Андрія Олександровича та першого заступника голови Новіков Сергія Сергійовича та заступника голови Колосова Володимира Павловича проведено онлайн нараду з заступником голови облдержадміністрації Вадимом Філашкіним з питает підготовки навчальних зборів  відповідно до директиви Главнокомандуючого Збройних сил України від 21.11.2020  Д-11/ДСК «Про організацію підготовки Збройних сил України у 2021 навчальному році», плану підготовки Донецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021 навчальний рік. Було обговорено нагальні питання стосовно запланованих навчальних зборів.