23.07.2021 в 14:25

23 липня у ДУ ” Селидівська виправна колонія номер «82» відбулась комісія за участю спостережної комісії при Покровській районній державній адміністрації Донецької області під головуванням голови спостережної комісії,  заступника голови РДА Колосова Володимира Павловича, секретаря комісії Печнікової Ю.О. На комісії було розглянуто питання щодо умовно дострокового звільнення 15 осіб, що відбувають покарання у закладі. Щодо надання засудженим пільг, що покращують умови відбування строку – розглянуто 17 справ.
Звернень та скарг від осіб, що відбувають покарання у закладі під час проведення комісії не надходило.