В залі засідань Покровськоїї районної адміністрації відбулось спільне засідання постійних комісій.

09.07.2021 в 14:20

Сьогодні, 09 липня 2021року, відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів; з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності; з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, спорту та молодіжної політики; з питань з адміністративно – територіального устрою, регіонального розвитку та розвитку місцевого самоврядування; з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та регулювання земельних відносин, капітального будівництва, архітектури, комунального та шляхового господарства, торгового та побутового обслуговування населення; з питань власності, комунального майна та приватизації зібралися на спільному засіданні для попереднього обговорення питань порядку денного чергової 8 сесії районної ради. Депутати опрацювали низку проектів рішень, основні з яких були:

1. Про звіт по виконанню районного бюджету за 1 півріччя 2021 року
2. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 24.12.2020 № VIII/3-1 «Про районний бюджет на 2021 рік»
3. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Покровського району на 2021 рік, затвердженої рішенням районної ради від 18 лютого 2021 року № VIIІ/5-7
4. Про внесення змін до Районної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту в Покровському районі на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 17.02.2017 № VII/14-11 зі змінами та доповненнями.

Після обговорення проектів рішень, члени комісії вирішили внести їх на розгляд районної ради.