14 жовтня – особлива дата для кожного українця. Адже, саме в день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі.

17.10.2021 в 23:28

Напередодні свята у Покровському районі відбулася низка урочистих заходів.

Вшанувати пам’ять борців за волю, незалежність та територіальну цілісність України зібралися заступник голови Покровської районної ради Сергій Сажко, голова Курахівської міської ради Роман Падун, протоиерей Петро Карпенко, військовослужбовці, ветерани АТО/ООС та громадськість. Святкове зібрання розпочалося урочистим відкриттям та освяченням каплички, яку збудували на території парку «Ювілейний» м. Курахово.

Потому учасники заходу поклали квіти до пам’ятнику «Скорботна мати» вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю.
Дякуємо та шануємо захисників і захисниць України за можливість жити і працювати під мирним небом!