14 жовтня 2021 року визначено переможця Кубку голови Покровської райдержадміністрації з футболу.

16.10.2021 в 19:02

14 жовтня 2021 на стадіоні«Шахтар» м.Селидового відбувся фінал Кубку голови Покровської райдержадміністрації з футболу.

Змагання були присвячені Дню захисника України та Дню українського козацтва. В турнірі брали участь команди з міст Селидове, Покровськ, Мирноград, Добропілля,  Авдіївка, Курахове, Новогродівка, Очеретине та райуправління поліції.
На турнір завітали організатори та почесні гості– голова Покровської райдержадміністрації Андрій Бондареннко, начальник відділу організаційно-кадрової роботи управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Сергій Горбунов, виконуючий обов’язки Селидівського міського голови Руслан Суков, голова ГО “Асоціація футболу Покровського району Віталій Колосов та інші представники районної і місцевих рад. В фіналі зустрілись команди Селидового та Покровська, які вели запеклу боротьбу за Кубок голови РДА . За результатами основної гри та гри за додатковим часом переможця виявити не вдалось, лише серія пенальті вирішила долю Кубку, перемогу здобула команда Покровська . Зі словами вдячності за яскраву гру до спортсменів звернувся голова Покровської РДА Андрій Бондаренко. Разом із заступником голови Покровської РДА Володимиром Колосовим та головою ГО “Асоціація футболу Покровського району ” Віталієм Колосовим вони відзначили Подякою Христодуліді Дмитра Ігоревича, голову наглядової ради ТОВ Агрофірми “Агротіс”, який став спонсором турніру. Вимпелами та подяками з логотипом та символікою Турніру нагороджено голів громад і команди за сприяння в організації та участь у турнірі. Визначено і краших гравців турніру. Кращий тренер Полієнко Костянтин (Мирноград), кращий гравець Цокур Олександр (Покровськ), краший воротар Демченко Сергій (Покровськ), краший бомбардир Лукашов Сергій (Селидове). Юні футболісти секції футболу Селидівської ДЮСШ отримали футбольні м’ячі.