11 вересня 2021 року в селі Срібне Покровської міської ради відбувся XІІІ районний турнір «Золоте поле Срібного» присвячений вшануванню пам’яті героя Праці А.Г. Черненка та Дню фізичної культури та спорту в Україні.

13.09.2021 в 15:41

Спортивні змагання  відбулись   з футболу, міні-футболу, волейболу, армреслінгу, гирьового спорту серед збірних команд  територіальних громад Удачненської, Очеретенської, Покровської, Новогродівської, Гродівської та Селидівської  міських  та селищних рад.

Організаторами заходу виступили Покровська райдержадміністрація, Покровська районна рада,  Покровська  міська  рада.

В урочистостях взяли участь голова Покровської райдержадміністрації Андрій  Бондаренко, перший  заступник голови райдержадміністрації  Сергій  Новіков, заступник голови райдержадміністрації Володимир Колосов, заступник Покровського міського голови Олег Фролов, депутати  Покровської  районної  ради та  Покровської  міської  ради, ініціатор турніру громадський  діяч Федір Черненко та  рідні  героя  Праці  А.Г. Черненка.

Всі  присутні вшанували  пам’ять знатного  земляка, ім’я  якого носить Срібненський  навчально – виховний   комплекс.

За  підсумками  протоколів  суддівської  колегії  переможцем  змагань з  футболу і володарем  перехідного кубку «Золоте поле Срібного» стала команда с.Сергіївка Удачненської селищної  ради, переможцем турніру з міні-футболу стала команда Очеретинської селищної ради, володарем кубку з волейболу стала  команда   Новогородівської міської  ради.

В особистому заліку з гирьового спорту та армспорту стали представники Покровської міської ради: Приймак Кирило, Топорков Олег, Зубенко Дмитро, Чухрій Артем, Никитенко Артем та переможець гирьовик з Новогородівської  міської  ради  Бутрій Іван.

Переможці та учасники змагань нагороджені грамотами, медалями, кубками та  пам’ятними    вимпелами.