11.10.2021 року в залі засідань Покровської райдержадміністрації під головуванням Володимира Колосова пройшла нарада головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Донецькій області з питань обліку та списання захисних споруд цивільного захисту.

12.10.2021 в 9:51

Звернули увагу на існуючі проблемні питання  для кожної територіальної громади з урахуванням нового адміністративного устрою, на показник технічної інвентарізації.

Багато захисних споруд-протирадіаційних укриттів (ПРУ) ще не передавались на баланс громадам або знаходяться в часній власності, тому немає права доступу до них згідно чинного законодавства. Територіальним громадам необхідно в найближчий термін вжити заходи стосовно захисних спорудт та сприяти їх використанню в потрібний час за призначенням.

Також було обговорено питання системи оповіщення, яка повинна  бути та працювати. Представники міжнародної організації ACTED працюють над удосконаленням системи оповіщення. Проводиться опитування в громадах, вияснюються проблемні питання, допомагають з приведенням документів до ладу та створенням добровільних пожежних бригад. Територіальним громадам була надана вся необхідна інформаційна допомога.