10 листопада о 09:00 у м.Краматорськ в приміщенні обласної адміністрації відбудеться круглий стіл «Адвокація на підтримку стратегій із вакцинації проти COVID-19 згідно з Дорожньою картою та їх виконання в Україні». Захід відбудеться у змішаному офлайн та онлайн форматі з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

09.11.2021 в 16:24

Мета круглого столу: обговорення необхідних заходів на рівні регіону з долученням регіонального керівництва, медичної спільноти і громадськості в цілому для виконання стратегій із COVID-19 вакцинації, зазначених у Дорожній карті, та покращення охоплень у пріоритетних групах. Проактивне долучення місцевої влади та громад для адвокації вакцинації пріоритетних груп.

Завдання круглого столу: висвітлити приклади успішної співпраці між владою, медичною спільнотою, громадськістю з питань вакцинації пріоритетних груп – медичних працівників і осіб старше 60 років від COVID-19; розробити рекомендації в рамках співпраці для підвищення прихильності до вакцинації від COVID-19 населення Донецької області.

Питання до обговорення:

1. Актуальний стан захворюваності та вакцинації від COVID-19 в області.
  2. Покращення доступу до інформації з вакцинації від COVID-19 і наданню послуг для літнього населення, і в тому числі, в сільській місцевості.
  3. Шляхи підвищення мотивації медиків та літнього населення до вакцинації від COVID-19. Рекомендації для роботи з різними верствами населення.
  4. Проактивне долучення місцевої влади та громад до проведення вакцинації від COVID-19 і надання інформації, що ґрунтується на доказовій медицині, для пріоритетних груп із фокусом на людей літнього віку. Приклади успішних кейсів.