10 липня 2021 року перший заступник голови Покровської райдержадміністрації Сергій НОВІКОВ, заступники голови Покровської районної ради Сергій САЖКО та Юрій СЕРЕДА прийняли участь у святковому заході, присвяченому 100-річчю заснування Українського товариства мисливців і рибалок, який відбувся на березі Ганнівського водосховища Добропільської територіальної громади.

12.07.2021 в 16:18

10 липня  2021 року  перший  заступник  голови Покровської  райдержадміністрації Сергій  НОВІКОВ, заступники  голови Покровської  районної ради  Сергій САЖКО та Юрій СЕРЕДА  прийняли участь  у  святковому заході,  присвяченому 100-річчю заснування  Українського  товариства мисливців і  рибалок, який  відбувся  на  березі  Ганнівського водосховища  Добропільської територіальної  громади.