10 кроків для успішного працевлаштування ветерана АТО

12.11.2021 в 10:33

Громадська організація «Агенція демократичного розвитку Донбасу» в рамках реалізації проєкту «Сприяння розвитку стійких економічних можливостей ветеранів АТО на Донеччині в умовах пандемії COVID- 19» за підтримкиПрограми реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX,проводить набір ветеранів АТО Донецької області на навчальні тренінги за темою «10 кроків для успішного працевлаштування ветерана АТО».

Метою заходів є підвищення впевненості у собі таформування бажання мати роботу для учасників і ветеранів АТО, створити стабільні алгоритми поведінки в ситуаціях, пов’язаних з пошуком роботи та співбесідою.

Навчальні тренінги будуть організовані в онлайн форматі.

Участь у відборі можуть прийняти учасники і ветерани АТО з Донецької та Луганської областей.

Всі відібрані учасники пройдуть навчання, виконають домашні завдання та отримають консультації ментора з працевлаштування після семінару та до моменту влаштування на роботу.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/McWxAqqJLY3dG1ZTA

Заявки приймаються до 23.59 год. 14 листопада 2021 року.

Інформація про дату, час проведення навчань будуть повідомлені відібраним учасникам та учасницям додатково.

Період проведення навчань – листопад 2021 року

Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефонами: (Viber, Telegram) +380669944960; пошта – agencydonetsk08@gmail.com