02.09.2021 в 10:18

Свято  Першого  Дзвоника  завжди  було особливою подією як для учнів, їхніх батьків, так і для вчителів. Саме першого вересня починається навчальний рік в школах. Хтось переступає поріг школи вперше цього дня, для когось навчальний рік вже випускний. Ось і в Очеретинському НВК розпочався навчальний рік зі свята, з подарунків та гарного настрою. На святі були присутні гості: голова  Покровської районної  державної  адміністрації Бондаренко  Андрій  Олександрович, заступник  голови  Покровської районної  державної  адміністрації  Колосов  Володимир Павлович, заступник  керівника  Очеретинської  селищно ї військово-цивільної адміністрації Добряк Сергій Вікторович, начальник відділу з питань надання адміністративних послуг Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації Омельницька Олена Ярославівна, заступник начальника відділення поліції №1 Покровського районного управління поліції Полових Микола Васильович.

Вітаючи присутніх зі святом знань голова Покровської районної державної адміністрації Бондаренко Андрій Олександрович зазначив, що  сьогодні в 119  навчальних  закладах  Покровського району пролунав  перший  дзвоник. Більше  ніж трьома  тисячами  маленьких  школярів  поповниться наша  учнівська  сім»я.  Для 2 177  майбутніх  випускників  цей  рік стане доленосним. Він побажав школярам легкого навчання, гарних вражень та успіхів у навчальній діяльності, доброго шляху по шкільній дорозі та мирного неба! Педагогам та батькам керівник району подякував за виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, за теплоту сердець, за передані знання та життєву мудрість.

Звертаючись до учнів заступник керівника Очеретинської селищної військово-цивільної адміністрації Добряк Сергій Вікторович побажав, щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження, творче натхнення та радість успіхів і звершень у навчальному процесі. На завершення пролунав символічний «перший дзвоник». Під щедрі оплески присутніх першокласники, вперше ступили на шкільний поріг, у країну знань їх провели одинадцятикласники. За ними всі школярі поспішили на свій перший урок. Після урочистостей господиня школи Баль Наталія Володимирівна  провела  для гостей  екскурсію  школою.

З новим навчальним роком!