09-11 липня 2021 року заступник голови райдержадміністрації Володимир КОЛОСОВ та начальник Покровського районного управління  поліції  Юрій КОНДРАЦЬКИЙ  разом  зі спортивною командою Покровського  району  прийняли участь у Відкритому  турнірі  з міні-футболу  з нагоди  визволення  Краматорська та Сєвєродонецька   від  незаконних збройних  угрупувань та  стали  переможцями  срібної  ліги.

12.07.2021 в 15:49

Участь  команди  Покровського району , яка  була  сформована  на  базі  Покровського районного  управління  поліції відбулось  завдяки  сприяння   та  фінансовій  підтримці  Агрофірми  «Агротіс», ПРАТ «АПК-ІНВЕСТ», ФОП  Щербак А.М.,  територіальним  громадам  Удачненської селищної  ради  та  Покровської  міської ради.

З  09 по 11  липня  в  Лиманській  територіальній  громаді   відбувся  Відкритий  турнір  з міні-футболу  з нагоди  визволення  Краматорська та Сєвєродонецька від  незаконних збройних  угрупувань. В Турнірі приймали участь 9 команд Донецької області. Команда  Покровського району   в  запеклій  боротьбі  виборола  перше  місце і  стала  переможцем срібної  ліги. Відзначено  також і  кращого  гравця  турніру  воротаря Прусс Сергія  та  кращий гол турніру, який забив Галущенко  Максим.  Вітаємо  переможців  і бажаємо  подальших перемог!