07.10.2021 в 13:30

Комісією було розглянуто 176 особових справ, щодо продовження соціальних виплат, із них 7 справ, громадяни яких звернулися вперше з непідконтрольної території України для отримання адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам Ясинуватського, Мар’їнського, Добропільського, Покровського підрозділів.

Це були нові звернення від переселенців, які повернулись з непідконтрольних територій та звернулись по допомогу. Серед них жінки, які повертаються народжувати на Україну та проживати на постійній основі, отримуючи повний захист від Держави, а також внутрішньо переміщені малозабезпечені, багатодітні сім’ї, одинокі матері. Також серед них інваліди, які потребують допомоги та внутрішньо переміщені особи, яким необхідні пільги на оплату житлово-комунальних послуг та отримання вугілля.

Є заяви від внутрішньо переміщених осіб, які звернулися за психологічною реабілітацією в санаторій.

Питання було розглянуто та вирішено невідкладно надати всю необхідну допомогу всім переселенцям.