07 вересня 2021 року заступник голови Покровської районної ради Юрій СЕРЕДА взяв участь у заході «День поля», який відбувся на базі ПАТ «ім. Т.Г. Шевченко».

08.09.2021 в 8:52

Захід відвідали представники місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, підприємств з постачання насіння та ін.

У рамках даного заходу присутніх ознайомили з новими кращими гібридами соняшнику від різних компаній – постачальників, які адаптовані до умов вирощування східного регіону. Також під час заходу, були опрацьовані питання, щодо підвищення актуальних знань та практичних навичок щодо прибуткового ведення сільського господарства та основними елементами вирощування сільськогосподарських культур.