07.10.2021 в залі засідань Покровської районної державної адміністрації під головуванням Володимира Колосова пройшло засідання комісії з розгляду заяв щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України

08.10.2021 в 11:35

Було розглянуто одну справу з питання про проведення перерахунку грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення відповідно до пункту 17 «Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України від 18.04.2018 № 280 внутрішньо переміщеній особі , учаснику бойових дій у зв’язку зі зміною складу сім’ї – доповіла Негрей Юлія Анатоліївна – начальник відділу соціальної підтримки пільгової категорії громадян та осіб зінвалідністю (Мар’їнський підрозділ).

Питання було винесено на голосування та позитивно схвалено