[bvi]
  • Українська
  • English

04 листопада 2020 року на 74 році пішов з життя депутат Покровської районної ради VII скликання Ковальов Леонід Миколайович

05.11.2020 в 16:10

Народився Леонід Миколайович 26 вересня 1947 року в селі Улянівка Красноармійського району Донецької області.

Після закінчення школи у 1966 році, пішов служити в армію. У 1986 році закінчив Донецьку школу міліції за фахом юрист. З 1971 по 1997 роки працював у органах міліції. На заслужений відпочинок пішов у званні підполковника. З 1997 по 2009 рокипрацював заступником директора з соціальних питань шахти «Центральна».

Будучи депутатом Покровської районної ради, Леонід Миколайович сумлінно виконував депутатські обов’язки та брав активну участь у роботі постійних комісій районної ради, користувався авторитетом серед односельчан та керівництва району.

Він був доброзичливим, світлим і добрим. Був вірним другом і надійним товаришем, люблячим і турботливим чоловіком, батьком і дідусем.

Покровська районна рада та райдержадміністрація глибоко сумують з приводу тяжкої втрати і висловлюють співчуття рідним та близьким покійного.

Світла пам’ять про нього надовго збережеться в серцях тих, хто його знав.

Костюк М.С., Бондаренко А.О., Руденко В.В., Масло Н.А., Новіков С.С., Рогоза С.В., Хлопяник Т.М., депутати та виконавчий апарат районної ради

print