03 грудня 2021 року голова Покровської райдержадміністрації разом із заступником голови Донецької облдержадміністрації Юлією Костюніною, яка перебувала з робочою поїздкою відвідали навчально-виховний комплекс «Петрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Селидівської міської ради, який ремонтується в рамках президентської програми «Велике будівництво».

04.12.2021 в 12:41

Починаючи з 2020 року за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку реалізується проєкт «Капітальний ремонт з термомодернізації будівлі Петрівського НВК Покровської районної ради Донецької області» с. Петрівка, вул. Центральна, 1 Покровського району Донецької області» загальною кошторисною вартістю 51,4 млн грн.

Станом на сьогодні завершено роботи із заміни покрівлі, віконних та дверних блоків, термомодернізації будівлі, монтажу систем водопостачання та водовідведення, вентиляційної системи, улаштування пожежного водогону, блискавкозахисту, асфальтування під’їзних шляхів. Завершуються роботи з оздоблення внутрішніх приміщень, укладання тротуарної ФЕМ плитки, улаштування пожежних виходів, встановлення пожежної сигналізації.

За рахунок коштів обласного та міського бюджетів придбано мультимедійне та комп’ютерне обладнання, планується постачання меблів для навчальних кабінетів, бібліотеки, їдальні, а також оснащення медичного кабінету закладу.

В результаті реалізації проєкту буде створено сучасний заклад загальної середньої освіти, новий освітній простір для 200 учнів громади.