[bvi]
  • Українська
  • English

02 березня 2021 року на 64 році життя відійшла у вічність добра і щира людина, любляча дружина, турботлива мама і бабуся – Онищак Тетяна Дмитрівна.

03.03.2021 в 14:17

Вона жила, раділа світу та людям, що оточували її.

Народилась Тетяна Дмитрівна 04 березня 1957 року в селі Трудове Волноваського району Донецької області.

Після закінчення середньої школи, у 1974 році вступила до Новочеркаського інженерно – меліоративного інституту в Ростовській області, який закінчила у 1979 році. З 1979 по 1982 роки працювала старшим економістом пересувної механізованої колони в селищі Арті Свердловської області.

У 1982 році повернулась на батьківщину, працювала завідуючою Успенівської сільської бібліотеки до 1987 року.

24 червня 1987 року була обрана секретарем виконкому Новотроїцької сільської ради народних депутатів Красноармійського району Донецької області. Вона завжди користувалась авторитетом серед односельчан, колег по роботі та керівників району. Протягом 25 років Тетяна Дмитрівна обиралась депутатом сільської ради. У вересні 2012 року вийшла на заслужений відпочинок та присвятила себе своїй сім’ї.

Пішла з життя добра і дуже порядна жінка. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце рідної людини. Світлі спогади про Тетяну Дмитрівну, яка чесно і гідно прожила своє життя, залишивши після себе плоди добрих справ, надовго збережуться в серцях тих, хто її знав.

Покровська районна рада та райдержадміністрація глибоко сумують з приводу тяжкої втрати і висловлюють співчуття чоловіку Віктору Михайловичу, дітям – Тетяні, Олексію, Олександру, онукам, рідним і близьким покійної. Нехай Господь дарує їй вічне життя у Царстві Небесному.

Покровська районна рада, райдержадміністрація

print