01 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

01.10.2020 в 7:25

Шановні жителі району!

1-го жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.      Це свято наших батьків, бабусь та дідусів, день коли ми віддаємо їм свою любов і повагу. Всі вони належать до поважного покоління, яке своєю невтомною працею, героїчними подвигами та чеснотами заслужили повагу теперішніх та майбутніх поколінь. Прийміть щиру подяку за те, що щодня даруєте тепло ваших сердець дітям і онукам, навчаєте добрих і вічних істин, мудрості не шкодуючи часу і сил!

Ваша праця, ставлення до людей та духовних цінностей — це приклад для наслідування сучасній молоді.

Дозвольте побажати всім людям похилого віку та ветеранам нашого району міцного здоров’я, добробуту, щасливої долі, радості, добра і віри в краще життя, успіхів та активного довголіття!

райдержадміністрація,      районна рада