✨15 січня 2022 року перший заступник голови Покровської райдержадміністрації Володимир Замотаєв прийняв участь у мистецькій акції «Різдвяний передзвін»

16.01.2022 в 12:19

Культурно-мистецька акція «Різдвяний передзвін», яка об’єднала творчі колективи громад з усіх куточків Донецької області області.

🎄Колективи з Курахівської, Шахівської, Добропільської, Удачнегської, Авдіївської та Селидівської громад Покровського району у своїх виступах, у локаціях з ворожіння, різдвяних зірок, шопок та дідухів наочно продемонстрували живі народні традиції святкування Різдва Христового та Нового року.

Всього 24 громади представили 40 колективів, участь в акції взяли понад 500 мешканців Донеччини.

Протягом акції мешканці та гості Краматорська мали змогу побачити традиційні колядування, святкову Різдвяну ходу; виступи колективів художньої самодіяльності громад області; майстер-класи, експозиції.