Нагородження кращих працівників сільськогосподарської сфери Покровського району

20.11.2020 в 12:53

15 листопада 2020 року вся країна святкувала День працівників сільського господарства. Цього дня Покровська райдержадміністрація привітала всіх працівників сільського господарства району з професійним святом.

20 листопада 2020 року в залі засідань Покровської районної державної адміністрації голова райдержадміністрації Андрій Бондаренко привітав кращих працівників сільськогосподарської сфери району та вручив дипломи міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України працівникам ТОВ АФ «Єдність» Чуприній Олені та Прокопець Ірині, Почесну грамоту Донецької облдержадміністрації Донецької військово-цивільної адміністрації працівнику ТОВ АФ «Дружба» Солдатенку Роману та Подяку Донецької облдержадміністрації Донецької військово-цивільної адміністрації працівнику ТОВ АФ «Дружба» Науменку Віталію.

Також, в залі засідань нагороджених привітали – заступник голови райдержадміністрації Сергій Новіков, керівник апарату райдержадміністрації Світлана Рогоза та працівники райдержадміністрації.

Захід відбувся з дотриманням карантинних вимог.