Школа мистецтв

Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад

«ПОКРОВСЬКА РАЙОННА ШКОЛА МИСТЕЦТВ»

 

Школа мистецтв

Директор

Кулак Олександр Костянтинович

 

В школі працює 3 відділення: музичне, хореографічне та художнє. На відділеннях навчаються 120 учнів. Функціонують 8 творчих колективів закладу. В них займаються 110 учнів та 8 викладачів школи. Школа налічує 7 класів для індивідуальних занять, 4 класи   для групових занять. Всі викладачі школи є учасниками аматорських, зразкових  та народних колективів Покровського району.

Викладачі та учні школи приймають активну участь  у Міжнародних, Всеукраїнський, обласних та районних заходах. Безліч грамот та подяк привозять учні школи зрізних міст України, області  та Європи.

 

ХУДОЖНЄ ВІДДІЛЕННЯ

Школа мистецтв

21 травня 2018 року у м.Києві підведено підсумки Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!». По результатам конкурсу учні художнього відділення отримали 5 дипломів та 1 гран-при. Учениця 4 класу Покровської районної школи мистецтв була нагороджена та отримала цінний подарунок особисто від Міністра культури України Євгена Нищука.

 

Школа мистецтв

На прикінці грудня 2018 року, Управлінням культури і туризму облдержадміністрації, відібрано 4 роботи учнів художнього відділення, для участі у Міжнародному конкурсі «Ілюстрація до народної казки».

 

МУЗИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

Школа мистецтв

Школа мистецтв

 

ХОРЕОГРАФІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

 

Навчально-виховний процес здійснюється згідно Типового навчального плану Міністерства культури та обласного управління культури і туризму.

Станом на січень 2019 року у повному обсязі ведеться учбово-виховний процес. Відділення школи забезпечені необхідним приладдям, музичними інструментами, всі класи науково-методичним   та дидактичним обладнанням.

вул.Донецька, буд.97

смт Гродівка,

Покровський район,

Донецька область,

85345

(06239) 2 84 87

 kraskultura@ukr.net

pokrovskrsi@ukr.net