[bvi]

Standing commissions

УКРАЇНА

ПОКРОВСЬКА РАЙОННА РАДА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

від 09.12.2020 № VIII/1-6

м. Покровськ

 

Про утворення постійних

комісій Покровської районної

ради Донецької області та

затвердження їх складу

 

Керуючись статтями 43, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Утворити 7 постійних комісій Покровської районної ради Донецької області:

1.1. Постійна комісія з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

1.2. Постійна комісія з питань депутатської діяльності, законності та захисту прав громадян.

1.3. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, спорту та молодіжної політики.

1.4. Постійна комісія з питань адміністративно-територіального устрою, регіонального розвитку та розвитку місцевого самоврядування.

1.5. Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та регулювання земельних відносин.

1.6. Постійна комісія з питань капітального будівництва, архітектури, комунального та шляхового господарства, торгового та побутового обслуговування населення.

1.7. Постійна комісія з питань власності, комунального майна та приватизації.

  1. Затвердити склад та обрати голів постійних комісій (додається).
  2. Визнати рішення районної ради від 17.11.2015 № VII/1-7 «Про утворення постійних комісій Красноармійської районної ради та затвердження їх складу» таким, що втратило чинність.

 

 

Голова ради                                                                        Ю.В.КЛЮЧКА

 

 

Додаток

до рішення Покровської

районної ради

 

від 09.12.2020 № VIII/1-6

 

 

Постійна комісія

з питань планування соціально-економічного розвитку,

бюджету та фінансів

1.Доценко

Андрій Володимирович

Голова комісіїПолітична партія «Порядок»
2.Гнатенко

Наталія Анатоліївна

Член комісіїПолітична партія «Порядок»
3.Гресь

Олександр Васильович

Член комісіїПолітична партія «Опозиційна платформа – За життя»
4.Добряк

Сергій Вікторович

Член комісіїПолітична партія «Європейська Солідарність»
5.Євтушенко

Любов Анатоліївна

Член комісіїПолітична партія «Опозиційна платформа – За життя»
6.Кириченко

Костянтин Васильович

Член комісіїПолітична партія «Опозиційний блок»
7.Шаповалова

Валентина Володимирівна

Член комісіїПолітична партія «За майбутнє»
8.Шевченко

Валентина Григорівна

Член комісіїПолітична партія «Порядок»

 

 

Постійна  комісія

з питань депутатської діяльності, законності та захисту прав громадян

1.Соболєвська

Кристина Олексіївна

Голова комісіїПолітична партія «Європейська Солідарність»
2.Древаль

Петро Петрович

Член комісіїПолітична партія «Опозиційна платформа – за життя»
3.Колосов

Володимир Павлович

Член комісіїПолітична партія «Порядок»
4.Масло

Надія Анатоліївна

Член комісіїПолітична партія «Опозиційний блок»
5.Моісеєнко

Інна Олександрівна

Член комісіїПолітична партія «Порядок»
6.Писаренко

Наталія Олегівна

Член комісіїПолітична партія «Порядок»
7.Сафаров

Олександр Дмитрович

Член комісіїПолітична партія «За майбутнє»

Постійна комісія

з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури , спорту та молодіжної політики

1.Шутько

Сергій Леонідович

Голова комісіїПолітична партія «Слуга народу»
2.Бєлих

Роман Валерійович

Член комісіїПолітична партія «Європейська Солідарність»
3.Борковець

Алла Олексіївна

Член комісіїПолітична партія «Опозиційна платформа – За життя»
4.Ляшок

Ярослав Олександрович

Член комісіїПолітична партія «Слуга народу»
5.Никитенко

Вадим Андрійович

Член комісіїПолітична партія «За майбутнє»
6.Потапова

Тетяна Сергіївна

Член комісіїПолітична партія «Опозиційний блок»
7.Тихонова

Лілія Тамазівна

Член комісіїПолітична партія «Слуга народу»
8.Токаренко

Валентина Леонідівна

Член комісіїПолітична партія «Опозиційна платформа – За життя»

 

 

Постійна комісія

з питань з адміністративно – територіального устрою, регіонального розвитку та розвитку місцевого самоврядування

1.Дьоміна

Ольга Вікторівна

Голова комісіїПолітична партія «Опозиційна платформа – За життя»
2.Біленко

Ольга Вікторівна

Член комісіїПолітична партія «Порядок»
3.Бутрій

Іван Михайлович

Член комісіїПолітична партія «Опозиційна платформа – За життя»
4.Дорошкевич

Тетяна Віталіївна

Член комісіїПолітична партія «Опозиційна платформа – За життя»
5.Костюк

Михайло Семенович

Член комісіїПолітична партія «Опозиційний блок»
6.Мацько

Ганна Олександрівна

Член комісіїПолітична партія «Опозиційна платформа – За життя»
7.Сахарова

Катерина Михайлівна

Член комісіїПолітична партія «Опозиційна платформа – За життя»

 –

 

Постійна комісія

з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього середовища та регулювання земельних відносин

1.Щетініна

Зухра Ассафовна

Голова комісіїПолітична партія «Порядок»
2.Абраменко

Любов Віталіївна

Член комісіїПолітична партія «Порядок»
3.Антипенко

Володимир Вікторович

Член комісіїПолітична партія «Опозиційна платформа – За життя»
4.Волошин

Олександр Миколайович

Член комісіїПолітична партія «Порядок»
5.Грицак

Руслан Володимирович

Член комісіїПолітична партія «Слуга народу»
6.Пахомов

Сергій Анатолійович

Член комісіїПолітична партія «За майбутнє»
7.Шишко

Анатолій Васильович

Член комісіїПолітична партія               «Європейська Солідарність»

 –

 

Постійна комісія

з питань капітального будівництва, архітектури, комунального

та шляхового господарства, торгового та побутового

обслуговування населення

1.Аржавітін

Валерій Віталійович

Голова комісіїПолітична партія «Слуга народу»
2.Абрамова

Любов Олександрівна

Член комісіїПолітична партія «Опозиційна платформа – За життя»
3.Гніцевіч

Яна Олегівна

Член комісіїПолітична партія «Опозиційна платформа – За життя»
4.Корнєєв

Віталій Олександрович

Член комісіїПолітична партія «Опозиційна платформа – За життя»
5.Олійник

Олег Олександрович

Член комісіїПолітична партія «За майбутнє»
6.Розинець

Валентина Миколаївна

Член комісіїПолітична партія «Порядок»
7.Шехірєв

Володимир Рафаілович

Член комісіїПолітична партія «Опозиційна платформа – За життя»

 

Постійна комісія

з питань власності, комунального майна та приватизації

1.Токарев

Вячеслав Леонідович

Голова комісіїПолітична партія «Опозиційний блок”
2.Дроздова

Римма Євгенівна

Член комісіїПолітична партія «Порядок»
3.Листопад

Наталія Володимирівна

Член комісіїПолітична партія «Опозиційна платформа – За життя»
4.Матвійчук

Інна Федорівна

Член комісіїПолітична партія «Опозиційна платформа – За життя»
5.Новіков

Сергій Васильович

Член комісіїПолітична партія «Слуга народу»
6.Сирота

Лариса Геннадіївна

Член комісіїПолітична партія «Опозиційна платформа – За життя»
7.Черкашина

Юлія Олегівна

Член комісіїПолітична партія «Слуга народу»

 

Зміни до постійних комісій