[bvi]
  • Українська
  • English

Зустріч з мешканцями с. Миколаївка в режимі скайпу

18.09.2020 в 11:04

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

15 вересня 2020 застуник начальник відділу обслуговування громадян № 1 Покровського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Оксана Васильченко провела зустріч через скайп-зв’язок для мешканців Миколаївської сільської ради.

Оксана Васильченко надала роз’яснення щодо призначення пенсії різних видів, поінформувала про порядок подання і оформлення документів, види пенсійних виплат, наголосила, що на розмір пенсійних виплат впливає тривалість стажу та суми заробітної плати, з якої сплачувались внески.

Під час зустрічі мешканці села отримали вичерпну інформацію щодо негативних наслідків отримання заробітної плати в «конвертах», аспектів зарахування страхового стажу.

Також заступник начальника відділу ознайомила громадян зі спектром можливостей Вебпорталу Пенсійного фонду України та перевагами користування цим ресурсом, який надає громадянам можливість здійснювати постійний контроль за даними, що можуть впливати на їхні пенсійні права, дистанційно отримувати послуги, у тому числі й довідки з QR-кодом, які дійсні для оформлення субсидій, а також пред’явлення в банківських установах.

print