[bvi]
  • Українська
  • English

Жінки та бізнес…

01.10.2020 в 9:35

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

29 вересня 2020 року у Покровському МЦЗ пройшло засідання клубу «Бізнес-навігатор». Учасниками заходу стали жінки, що мають наміри втілити свою мрію в успішний проект.   Що ж кожній з них не вистачає, для того, щоб мрія стала дійсністю, реальним ділом та джерелом стабільного доходу?

«Зміна філософії мислення жінки, відносно її ролі в суспільстві  через самоосвіту, знання, розвиток, спілкування  та гармонію», під таким гаслом працювали всі присутні на цьому заході.

Середовище впливових людей, нові партнери і клієнти, формування позитивного іміджу, налагодження контактів з впливовими жінками, участь в глобальних проектах та ініціативах та особистісний розвиток та навчання – невід’ємні складові успіху, якими необхідно озброїтись сучасній пані.

З цією метою жінки мали змогу ознайомитись з програмами, направленими на надання освітньої допомоги власницям бізнесу та підприємницям- початківцям. Он-лайн навчання стратегії розвитку бізнесу від департаменту економіки Донецької області та Школи бізнесу м. Львів, бізнес-табір проекту USAID “Економічна підтримка Східної України”, навчальні тренінги від ГО “Асоціація Жінок “ПАНІ”,    та ГО” Покровської Ліги ділових та професійних жінок”, безкоштовні онлайн- пргограми, участь у бізнес-таборі від USAID «Шлях переможця»…  Саме такі проекти збільшать шанс кожної з учасниць до успіху.

Безумовно, такі заходи об’єднують успішних жінок у сфері бізнесу.  Консолідують, розвивають, надають можливість для спілкування та співпраці.

print