[bvi]
  • Українська
  • English

Вітаємо з заслуженою нагородою!

29.10.2019 в 9:35

Sorry, this entry is only available in Українська.

Головний лікар КНП ««Покровський районний центр первинної медико-санітарно допомоги» отримав державну нагороду

25 жовтня  2019 року в ході урочистої частини II Національного проекту «Медичний Олімп України» за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок в охорону здоров’я нації  орденом «Медична Слава України», Почесною грамотою Президента Національної академії медичних наук України Віталія Цимбалюка та Президента Всеукраїнського лікарського товариства Олега Мусія було нагороджено головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Покровський районний центр первинної медико-санітарно допомоги» Оніпко Інну Вікторівну.

На заході було вшановано кращих представників медичної галузі України згідно з рейтингом складеним департаментами та управліннями охорони здоров’я. Інформацію про нагороджених внесено до Книги Пошани «Медичний Олімп України».

Захід проходив у м. Києві в Будинку Офіційних Прийомів за підтримки та участі Верховної Ради України, комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Міністерства охорони здоров’я України, народних депутатів України, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань. Організаторами II Національного проекту «Медичний Олімп України» виступили Національна академія медичних наук України та інформаційно-видавничий центр «Галактика».

print