[bvi]
  • Українська
  • English

Вірян закликають брати участь у богослужіннях онлайн

16.04.2020 в 13:16

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Під час проведення щоденного брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області Архієпископ Донецький і Маріупольський УПЦ (ПЦУ) Владика Сергій зазначив, що було прийнято рішення і постанова Священного синоду ПЦУ, щоб в ці святкові дні служби відбувалися в онлайн-режимі і запропоновано всім віруючим залишатись вдома.

«Наближається велике свято. В цьому році воно пройде не так урочисто, як у минулому. У наших храмах, монастирях пахне не тільки ладаном, але й хлором. Це тимчасово, адже ми повинні зрозуміти, що Пасха – це не тільки освячення пасок та яєць, але й перемога добра над злом. Це та велика історична подія, коли Ісус Христос на Голгофі був розіп’ятий та прийняв смерть», – підкреслив Владика Сергій.

Також він зазначив, що ми маємо унікальну можливість проповідувати Слово Боже в онлайн-режимі тої чи іншої конфесії.

«На сьогоднішній день в усіх церквах збільшилася кількість парафіян завдяки онлайн-трансляціям, тобто у нас з’явилась можливість зайти у кожну родину. Можна взяти пасочку, яйця, сирні та м’ясні страви, зібратися всією родиною, помолитися та окропити їжу святою водою. Тому я раджу всім залишатися вдома, знаючи, що це тимчасове і обов’язково пройде, щоб зберегти тих людей, що дорогі нашому серцю, бо Господа неможливо обмежити в храмі  – він почує твою молитву і в церкві, і в соборі, і в будинку», – наголосив священник.

print