[bvi]
  • Українська
  • English

Профілактичний рейд

18.05.2020 в 15:05

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

15 травня 2020 року під час профілактичного рейду на території Малинівської сільської ради службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідано родини, які опинилися у складних життєвих обставина.

Рейд був здійснений з метою перевірки умов проживання сімей, які знаходяться на профілактичному обліку та соціального захисту малолітніх дітей. Під час відвідування родинам був наданий ряд консультацій про формування навиків відповідального батьківства, ведення здорового способу життя, шляхів подолання конфліктів, вікових особливостей розвитку дітей.

Під час рейду обстежено умови проживання 5 сімей та складено акти обстеження умов проживання даних родин.

Також проведена бесіда з дівчиною, яка днями залишила рідну домівку та не попередивши батьків пішла з дому. Підлітку пояснено, що подібні дії є вкрай небезпечними та неприпустимими, а відповідати за цей вчинок доведеться батькам.

З батьками, дитина яких входить до групи ризику та має схильність до бродяжництва, була проведена профілактична бесіда щодо відповідальності за збереження життя, здоров’я та безпеку власних дітей.

 

print