[bvi]
  • Українська
  • English

Про зміни в пенсійному законодавстві у дистанційному режимі з громадянами смт Удачне

17.04.2020 в 8:53

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

16 квітня 2020 року головний спеціаліст Покровського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Валерія Нофенко провела зустріч з мешканцями Удчненської селищної ради, через скайп-зв’язок.
Валерія Нофенко відповіла на запитання громадян про механізм проведення перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам, виплату одноразової грошової допомоги у сумі 1 000 гривень, проведення індексації з 1-го травня, підтвердження страхового стажу, умови реалізації права на пенсію того чи іншого виду, особливості здійснення виплат державних соціальних допомог та пенсій в період карантину окремим категоріям громадян.
Також головний спеціаліст наголосила на можливості оперативного отримання роз’яснень з питань пенсійного забезпечення за номером «гарячої» телефонної лінії (06239) 2-41-86, за допомогою Skype-зв’язку за адресою pfu_krasn_66, пояснила, що громадяни, які мають кваліфікований електронний підпис, можуть подати заяви про призначення пенсій через Вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua).
На завершення зустрічі фахівець управління порекомендувала людям літнього віку в умовах карантину мінімізувати контакти.

print