[bvi]
  • Українська
  • English

ДТЕК повернув світло до 24 населених пунктів Донеччини

20.03.2023 в 10:10

Sorry, this entry is only available in Українська.

Протягом доби 17 березня фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повністю або частково повернули світло до 24 населених пунктів області. Знову зі світлом майже 10 тисяч родин, електропостачання яких було порушене внаслідок ворожих атак. Фахівці енергокомпанії розпочинають ремонти виключно після отримання дозволу від українських військових.

На Донеччині тривають важкі бої. Окупанти продовжують завдавати ударів по мирних містах та селах. В тому числі руйнувань зазнає інфраструктура електромереж регіону. Особливо важка ситуація на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках.

Незважаючи на постійну небезпеку, фахівці ДТЕК Донецькі електромережі 17 березня повернули світло до 24 населених пунктів. Знову зі світлом 9543 родини Донецької області.

Через бойові дії без електропостачання наразі залишаються 117 населених пунктів, де фахівці енергокомпанії не мають доступу до проведення робіт. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 388 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!

print