[bvi]
  • Українська
  • English

До уваги платників податків!

19.03.2020 в 16:24

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Покровсько-Добропільське управління ГУ ДПС у Донецькій області доводить до відома платників, що у зв’язку зі спалахом, розповсюдженням коронавірусу СОVІD-19 та попередженням інфікування і поширення вірусних інфекцій ДПС України наполегливо рекомендує платникам утриматися від відвідування центрів обслуговування платників без нагальної потреби! Особливо, якщо проблему, з якою ви збираєтеся звернутися до Центру обслуговування платників (далі – ЦОП), можливо вирішити дистанційно (он-лайн або поштою).

Якщо ж причина звернення невідкладна і потребує обов’язкового відвідування ЦОП, просимо вас дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо зменшення впливу та передачі гострих респіраторних вірусних інфекцій:

  • по можливості користуватися захисною маскою та дезінфікуючими засобами;
  • не створювати скупчення людей у ЦОП. Пам’ятайте про необхідність дотримання безпечної відстані між людьми (щонайменше 1,5 метри);
  • уникайте контакту з усіма, хто має гарячку та кашель.
    ВАЖЛИВО: якщо ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворими на СОVІD-19 або перебували у країнах, в яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, просимо вас залишитися вдома та утриматися від відвідування ЦОП!

Також, ДПС звертається з проханням зменшити надходження паперових документів та користуватись засобами електронного зв’язку та поштою.

За допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету платники податків мають можливість надіслати лист (запит, звернення тощо) до відповідного органу ДПС у форматі pdf (обмеження 2 МБ).

Нагадуємо, вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://саbinet.tах. gov.uа, а також через офіційний вебпортал ДПС.

Заздалегідь просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалася, і приносимо вибачення за можливі незручності!

 

Покровсько-Добропільське управління

ГУ ДПС у Донецькій області

print