[bvi]
  • Українська
  • Русский
  • English

До уваги мешканців Покровського району та області!

03.04.2020 в 8:58

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211«Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»,  враховуючи епідеміологічну ситуацію в Україні та світі Покровська районна державна адміністрація наполегливо рекомендує звертатися для отримання адміністративних послуг у ЦНАП у разі крайньої необхідності.

Надання адміністративних послуг фізичним особам, а також консультації з питань отримання послуг в ЦНАПі здійснюється виключно за попереднім записом по телефону 0623-52-18-68.

Юридичні особи мають можливість звернутись для отримання  адміністративних послуг за допомогою засобів поштового зв’язку.

Адміністративні послуги, які можна отримати за допомогою електронних сервісів:

  • Послуги з реєстрації бізнесу та громадських об’єднань, інформацію з реєстрів можна отримати на сайті міністерства юстиції за посиланням https://online.minjust.gov.ua (он-лайн будинок юстиції), а також за допомогою порталу Дія (diia.gov.ua);
  • адміністративні послуги з земельних питань можна замовити через Публічну кадастрову карту України за посиланням https://map.land.gov.ua, а отримати результат у будь-якому зручному для суб’єкта звернення ЦНАПі.

 

 

print