Анонс! Засідання колегії райдержадміністрації

20.08.2019 в 7:58

21 серпня 2019 року о 10.00 в залі засідань Покровської райдержадміністрації під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Тетяни Радченко відбудеться засідання розширеної апаратної наради та колегії райдержадміністрації, в роботі якої візьмуть участь сільські та селищні голови Покровського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники інших установ і організацій району.

На розширеній апаратній нараді присутні заслухають питання про стан роботи державного підприємства “Покровське лісове господарство”, про виконання запланованих заходів з ремонту та відновлення електричних мереж за 7 місяців поточного року та виконання планових завдань до кінця 2019 року та про стан виконання доходної частини місцевих бюджетів.

В ході колегії райдержадміністрації розглядатимуть питання про підготовку закладів освіти району до роботи в новому 2019-2020 навчальному році та про хід виконання Регіональної комплексної соціальної програми “Молодь і сім’я Донеччини на 2016-2020 роки”.