[bvi]
  • Українська
  • Русский
  • English

З 1 січня 2021 року розпочався етап подання декларації особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік

02.02.2021 в 15:54

З 1 січня 2021 року розпочався етап подання декларації особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація), за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

Що необхідно зробити декларанту?

  1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр).
  2. Перевірити термін дії та працездатність Вашого електронного цифрового підпису для роботи з Реєстром. Якщо термін дії сертифікату електронного цифрового підпису сплинув і скористатись ним неможливо, необхідно звернутись до акредитованого центру сертифікації ключів та отримати новий електронний цифровий підпис.
  3. Ознайомитися з роз’ясненнями щодо заповнення декларацій у базі знань НАЗК на веб-сайті НАЗК nazk.gov.ua.
  4. Для отримання технічної допомоги щодо роботи з Реєстром звернутися за адресою support@nazk.gov.uaабо заповнити форму зворотнього зв’язку на вебсайті НАЗК.

Увага!!!! За вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, притягаються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку (стаття 65 Закону України «Про запобігання корупції»).

print