[bvi]
  • Українська
  • Русский
  • English

Тимчасова зміна місця голосування

22.02.2019 в 11:27

Повідомляємо   громадянам України (внутрішньо переміщеним особам) які бажають проголосувати на  виборах Президента України 31 березня 2019 року, про те що вони мають змогу тимчасово змінити місце голосування. Для цього треба особисто звернутися до Державного реєстру виборців за адресою м. Покровськ, вул. Шибанкова 13. (каб 12), з понеділка по суботу з 8.00 до 16.00 та подати заяву про тимчасову зміну місця голосування  із зазначенням дільниці чи адреси, за якою він бажає проголосувати.

Заяву  про тимчасову зміну місця голосування необхідно подати не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, тобто до 25 березня 2019 року включно.

Тимчасова зміна місця голосування без зміни виборчої адреси забезпечує включення виборця до списку виборців на відповідній виборчій дільниці одноразово виключно на день голосування – 31 березня 2019 року.

У разі призначення повторного голосування,  виборцям, які перебуватимуть не за своєю виборчою адресою та бажатимуть проголосувати, потрібно повторно не пізніше ніж за п’ять днів до дня повторного голосування звернутися до відповідного органу ведення Державного реєстру виборців щодо тимчасової зміни місця голосування.

Виборець може перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців звернувшись до програмного ресурсу “Особистий кабінет виборця” drv. gov.ua.

print