[bvi]
  • Українська
  • English

Покровська районна державна адміністрації шукає у свою команду завідувача сектора з питань містобудування та архітектури відділу житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації, головного архітектора району

27.10.2023 в 12:45

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта, не нижче ступеня магістра галузі знань «Архітектура та будівництво».

Досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.

Стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років (згідно частини третьої статті 14 Закону України «Про архітектурну діяльність»).

Вільне володіння державною мовою.

Умови оплати праці

Посадовий оклад 6300,00 грн., надбавка за ранг державного службовця згідно постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів», надбавки, премії та компенсації згідно статті 52 Закону України «Про державну службу».

Умови відбору та призначення на посаду

Призначення на посаду строкове до призначення на цю посаду переможця конкурсу, але не більше ніж 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Ми чекаємо на резюме кандидатів на електронну адресу krs.a@dn.gov.uaЗа результатами опрацювання резюме запросимо кандидатів на співбесіду.

За детальною інформацією звертатись до служби управління персоналом райдержадміністрації за тел. 0507548133.

print