[bvi]
  • Українська
  • Русский
  • English

Допоможемо разом!

19.03.2021 в 15:14

На виконання доручення Донецької облдержадміністрації та Департаменту управління соціального захисту населення Донецької області управління соціального захисту населення Покровської райдержадміністрації поширює інформацію про хвору дитину, яка потребує допомоги.

В місті Торецьку Донецької області разом з батьками проживає хлопчик Кирилко Кондрашев, який хворий на рідкісне генетичне захворювання  спинально- м’язову атрофію. Оскільки в Україні державна допомога для дітей з цими захворюваннями практично відсутня, батьки Кирилка були змушені вирушити до Польші у Варшаву рятувати життя свого сина. Там батько влаштувався офіційно на роботу, що дозволяє їм отримувати підтримуюче лікування по страховці, а саме укол Спінраза, який тимчасово зупиняє захворювання. Батьки дізналися, що існує генна терапія Золгенсма – потрійний укол усього лише один раз для одужання. Це вірусний препарат, який бере на себе функцію зламаного гена. Клініка в США склала договір і вартість цього укола становить 2 325 000 доларів. На сьогодні зібрано близько 20%. Батьки хлопчика та волонтери просять підтримки у всіх небайдужих до чужого лиха людей. Адже лише спільними зусиллями, ми зможемо врятувати життя хлопчика і дати йому шанс на щасливе майбутнє у нашій державі.

Ознайомитись з детальною інформацією по захворюванню та реквізитами для зарахуванню благодійної допомоги можна за ссилками: https://dopomagayu.org.ua/kondrashev-kyryll?utm_source=mom.life&utm_medium=webview та  https://taplink.cc/kondrashev_kirill

Долучаймося до всіх небайдужих!

print