Мінцифра запустила сучасний державний сервіс для отримання адмінпослуг

12.11.2021 в 9:00

На сьогоднішній день ключовою точкою доступу до державних послуг є ЦНАП. Запуск Платформи Дія Центрів — наступний крок до сучасного держсервісу в кожному куточку України.

Платформа Дія Центрів онлайн-майданчик, що спростить взаємодію громадян та працівників Центрів надання адмінпослуг та покращить якість обслуговування громадян у центрах надання адміністративних послуг.

Кожен українець, який планує візит за адмінпослугою, вже зараз зможе на платформі сформувати маршрут до найближчого Центру, перевірити актуальний графік його роботи а також оцінити якість обслуговування. Незабаром з’явиться довгоочікувана можливість — попередній запис до Центру онлайн, яку буде реалізовано у 2022 році та масштабовано на всі ЦНАПи в Україні. Це дозволить взагалі прибрати таке явище, як черги за держпослугами, з життя людей.

На платформі Дія Центрів громадяни зможуть:

• дізнатися інформацію про роботу Центрів;
  • знайти та сформувати маршрут до найближчого до себе Центру;
  • перевірити ефективність Центрів на дашбордах;
  • залишити відгук про візит до Центру;
  • записатися до Центру онлайн (у 2022 році).

Важливо, що вразливі групи населення, які з тих чи інших причин не могли обслуговуватися у стаціонарних ЦНАП, отримають інструмент, що полегшить їх доступ до всього спектра запропонованих послуг. Це фундаментальний крок у цифровізації процесів, який допоможе громадянам отримувати зручні та якісні держпослуги.