ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН! Щодо можливості отримання електронних адміністративних послуг

12.11.2021 в 8:30

Покровська райдержадміністрація  повідомляє, що у Центрі надання адміністративних послуг при   Покровській райдержадміністрації функціонує місце для самообслуговування громадян  для отримання електронних адміністративних послуг, яким може скористатися кожен, то має електронний підпис.

З метою удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі, Міністерством цифрової трансформації України створено освітній серіал про електронний підпис, який може переглянути кожен на платформі Дія. Цифрова освіта.

Курс складається із 7 серій тривалістю 4-9 хвилин та покликаний навчити українців використовувати всі можливості електронного підпису та отримувати дедалі більше послуг зі свого смартфону чи комп ‘ютера, а саме:

знати, що таке електронний підпис;

знати, у яких життєвих ситуаціях може знадобитись електронний підпис;

навчитись підписувати документи електронним підписом;

вміти авторизуватися на платформах за допомогою електронного підпису;

знати, як безпечно зберігати електронний підпис.

Також звертаємо увагу на те, які послуги можливо отримати он-лайн за наявності електронного цифрового підпису:

послуги Держгеокадастру (отримання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, отримання витягу з Державного земельного кадастру, державна реєстрація земельної ділянки тощо);

послуги ДАБІ в Донецькій області  (реєстрація декларацій про готовність об’єкта до експлуатації, повідомлень про початок підготовчих робіт, повідомлень про початок будівельних робіт  на підставі будівельного паспорта тощо);

послуги з реєстрації фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, а також нерухомого майна та отримання відповідних інформаційних довідок з відповідних реєстрів.

Повний перелік електронних послуг доступний за посиланням diia.gov.ua