Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій облдержадміністрації
Сьогодні під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Шевченка в режимі онлайн відбулось чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Донецькій обласній державній адміністрації, обласній військовій адміністрації, в якому взяв участь заступник голови райдержадміністрації Олександр Фоменко.
Під час засідання розглянули питання щодо результатів надання міжнародної підтримки цивільному населенню на території області у вигляді натуральної або грошової допомоги для проходження опалювального періоду 2024/2025 років; про організацію культурних подій у поєднанні з арттерапією та створення простору психологічної підтримки населення; про центри психосоціальної підтримки та соціального супроводу від БФ «Слов’янське серце».
Крім того обговорили й питання комплексного підходу до вирішення проблемних питань інформування населення через інформаційні ресурси громад та стандарти комунікацій органів місцевого самоврядування з населенням.