[bvi]
  • Українська
  • English

Робоча поїздка до сільськогосподарських господарств Покровського району

28.07.2023 в 16:17

Голова Покровської районної військової адміністрації Володимир Замотаєв разом з в.о. голови Покровської районної ради Юрієм Середою здійснили робочу поїздку до сільськогосподарських господарств Покровської, Добропільської та Шахівської територіальних громад Покровського району та ознайомились з ходом проведення жнив. Аграрії Донеччини попри близькість бойових дій та не сприятливі погодні умови продовжують збирати врожай.Для деяких сільгоспгосподарств ще ніколи врожай не давався такою ціною як цьогоріч. Вирва глибиною у кілька метрів залишилась на полі одного із підприємств після прильоту, спричинивши загорання поля ячменю.

Володимир Замотаєв голова Покровської районної військової адміністрації зауважив що, цьогоріч кампанія зі збирання врожаю проходить у важких умовах. В Покровському районі пошкоджено, або знищено 20 га зернових культур, це пожежі внаслідок російської агресії, крім того пошкоджено 17 одиниць техніки.

Сільськогосподарські підприємства на полях Покровського району тримають свою оборону, продовжуючи боротьбу на аграрному фронті. Бо роблять усе можливе, аби українці були з хлібом. Аграрії розуміють що без українських зернових світ чекає велика продовольча криза. Але найперше Україна повинна подбати про власні продуктові запаси.

Хлібороби – впораються раз виростили врожай, а значить і зберуть. Головне, на сьогодні це Перемога на фронті. Ми працюємо і єднаємось заради спільної мети – вигнати окупантів з України!

print