[bvi]
  • Українська
  • English

Активні програми підтримки безробітних та роботодавців

18.10.2023 в 15:36

Сьогодні, 18 жовтня директорка Покровського міського центру зайнятості Тетяна Радченко надала інтерв’ю журналістам ТК «Капрі», в якому розповіла про активні програми підтримки безробітних та роботодавців.
Розпочала Тетяна Миколаївна з Урядової програми, за якою роботодавець, що працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця. Передусім слід відзначити, що головна мета програми — посилити зацікавленість роботодавців до працевлаштування людей з інвалідністю і, в свою чергу, надати можливість обмежено придатним громадянам повернутися до активної зайнятості та соціалізуватися.
Розповіла і про можливість отримання роботодавцями компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування певних категорій населення, що надасть суттєву підтримку підприємцям, стимулюватиме діяльність роботодавців, а також прискорить процес працевлаштування малозахищених категорій населення.
Також Тетяна Миколаївна поінформувала про урядовий проєкт «єРобота» та умови надання грантів для започаткування та розвитку власного бізнесу, який ще буде діяти протягом листопада цього року.
Особливу увагу було приділено можливості отримання ваучера на навчання від служби зайнятості, а також можливості пройти безкоштовне навчання у Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та отримати нову професію або ж підвищити кваліфікацію за вже існуючою.
Наостанок директорка наголосила, що зараз прийом населення ведеться у приміщення ЦНАПу за адресою: м. Покровськ, вул. Європейська, 53а, каб.2. Дні прийому: понеділок, середа, п’ятниця з 9.00 до 12.00. Прийом громадян веде фахівець Покровського міського центру зайнятості, телефон для довідок
0 (99) 381 15 83.

print